Ремонт форсунок Bosch Piezo

 • Процес роботи

  1. Тестування п'єзоелектричної форсунки на стенді
  2. Розбирання, ультразвукова чистка деталей п'єзофорсунки, відбраковка
  3. Відновлення клапана і обприскувача п'єзофорунки
  4. Збірка п'єзоелектричної форсунки, регулювання
  5. Перевірка п'єзофорсунки на стенді в 5 контрольних точках
Ремонт та діагностика форсунок по всій Україні. Для отримання додаткової інформації дивіться тут або зателефонувавши нам!

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ ФОРСУНКИ BOSCH З ЕЛЕМЕНТОМ PIEZO

П'єзофорсунка – це один з найскладніших пристроїв паливної системи. П'єзофорсунка BOSCH встановлюється на двигуни, які оснащені сучасною системою впорскування Common Rail. Її головна перевага – можливість швидкої роботи. За деякими оцінками, швидкість в 4 рази вище за цикл, ніж у електромагнітних аналогів. Крім цього  однією з переваг є більш точне дозування палива для вприскування.

Ремонт п'єзофорсунко Бош 1
Ремонт п'єзофорсунко Бош 2
Ремонт п'єзофорсунко Бош 3

РЕСТАВРАЦІЯ П'ЄЗОФОРСУНОК

Найчастіше результатом поломки форсунки є наявність сторонніх предметів всередині елементів п'єзофорсунки. Вода в паливі, поява стружки в паливній системі. Крім того, частина може зношувати себе через деякий час природним чином. Ремонт п'єзофорсунок – кропіткий, але виконувана робота. Ремонтуємо:

 • Клапан мультиплікатор;
 • Запірний поясок голки;

Обов'язково проведуть процедуру технологічного промивання і контрольної перевірки форсунки згідно з планом випробувань. Після відновлення форсунки та перевірки на стенді, клієнт отримує свою форсунку назад разом з результатами плану випробувань.

ЯКІСНА РОБОТА І РЕЗУЛЬТАТ!

Наша паливна займається ремонтом і відновленням деталей цього типу форсунок. Для діагностики використовується спеціально обладнаний стенд, за допомогою якого можна пройти згідно з планами випробувань п'єзофорсунок bosch. За допомогою спеціальних верстатів і реставраційних інструментів ми можемо повернути оригінальні робочі якості форсунки і провести якісний ремонт п'єзофорсунок бош. Досвід нашої команди вже перевищує 5 років! Ремонт форсунок п'єзо проводиться якісно, згідно з планом випробувань з використанням новітніх технологій.

Гарантія на ремонт форсунок 6 місяців! Детальні умови можете дізнатися тут