Демонтаж і монтаж паливної апаратури

ЗНЯТТЯ І ВСТАНОВЛЕННЯ ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ

Процедура вилучення паливної апаратури з двигуна не завжди є простою. Найпростіше довірити таку роботу фахівцям, які розбираються в тому, як правильно проводити вилучення кожного комплектуючого і володіють повноцінним досвідом, завдяки якому можуть досягти поставленої мети якісно і без додаткових витрат.

Демонтаж і монтаж паливної апаратури фото 1
Демонтаж і монтаж паливної апаратури фото 3
Демонтаж і монтаж паливної апаратури фото 3

ЛЕГКИЙ МОНТАЖ / ДЕМОНТАЖ ФОРСУНКИ


Зняття форсунки - може бути як легким процесом, без особливих витрат, так і важким. Легка процедура передбачає стандартний підхід з вилученням пластичних конструкцій, відключення всіх систем підходу палива. Робиться це для того, щоб отримати легкий доступ до форсунок, який при вилученні не зашкодить конструкції автомобіля. При зворотньому встановленні форсунки обов'язково змащуються керамічною пастою, щоб уникнути створення окису, який може привести до ситуації, викладеної нижче.

СКЛАДНИЙ МОНТАЖ / ДЕМОНТАЖ ФОРСУНКИ

У разі неправильної роботи одного з елементів паливної системи, неякісної заправки автомобіля або попадання вологи в паливну апаратуру може виникнути ситуація складного демонтажу форсунки. В цьому випадку форсунки не виходять самі по собі і вимагають особливих інструментів для вилучення. Зняття закиснув форсунок - процедура, яка вимагає певних інструментів, умінь майстра і розуміння пристрою певної машини для якісного демонтажу. Демонтаж форсунок рено трафік, складний демонтаж форсунок санг йонг - лише частина з того досвіду, який був в нашій роботі демонтажу.

Утворився окис, який намертво приклеїв форсунку до отвору. Позбутися від цієї складності можна тільки спец.інструментами і правильною процедурою демонтажу;
Прогорає мідна ущільнююча шайба. В такому випадку може утворитися речовина, схожу на клей, яка вимагає повного очищення всіх отворів для вилучення;

Процедура вкрай складна, вимагає особливих умінь та інструментів. Наш досвід вміщує в собі роботу з більш ніж 800 випадками подібних вилучень самих різних марок. Детальніше, з якими марками ми вже працювали, ви можете дізнатися в таблиці окремого розділу складного демонтажу форсунки.

МОНТАЖ ТА ДЕМОНТАЖ ПНВТ

Така робота вимагає умінь правильного розбирання і встановлення паливного насосу по зворотній схемі. Так само як і з форсунками, необхідно отримати доступ для вилучення ПНВТ і потім, працювати з ним по необхідному сценарію. Складністі процедури зазвичай такі:

  • Індивідуальна конструкція двигуна кожного автомобіля, що передбачає різну схему демонтажу для вилучення;
  • Правильне встановлення по заданих мітках. Особливу увагу потрібно приділити ПНВТ типу BOSCH VE, в яких для правильної роботи потрібно встановлювати все в точності. З Common Rail процедура легше, вона вимагає лише однієї мітки, або встановлюється зовсім без міток;

МИ РАДІ ДОПОМОГТИ ВАМ!

Ми готові надати весь список послуг для наших клієнтів. Процедура вилучення і встановлення в нашому сервісі - продумана і відточена роками роботи. Гарантія на роботу, робота з унікальними випадками будь-якої складності і компетентність у вирішенні будь-яких питань стосовно демонтажу та монтажу!