Діагностика і ремонт ПНВТ

ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ПНВТ

Діагностика, а також ремонт ПНВТ- тяжка процедура, що вимагає участі кращих фахівців і наявності сучасного діагностичного обладнання. Невелика кількість води здатна вивести з ладу всю систему ПНВТ, не кажучи про інші проблеми (наприклад, стружка в паливі), які можуть викликати труднощі експлуатації машини. Перевірка ПНВТ може здійснюватися різними способами в залежності від машини: існує перевірка без демонтажу, перевірка на стенді. Ми спеціалізуємося і робимо ремонт ПНВТ бош. Якщо так сталося, що у вас тече ПНВТ, або ж була діагностована інша несправність цього комплектуючого - ми допоможемо вирішити будь-яку проблему шляхом реставрації і заміни деталей. У такому випадку може допомогти заміна ремкомплекту ПНВТ, але інколи доводиться шукати проблему глибше.

Відмінності різних систем ПНВТ

Forsunka.kiev.ua працює з ПНВТсистемами Common Rail і BOSCH VE, якісно діагностує будь-яку поломку, допомагає реставрувати або замінювати необхідну деталь пристрою для повноцінної роботи. Істотні відмінності в системах Common Rail і BOSCH VE вимагають спецалізірованого підходу з різною діагностикою і ремонтом:

  • Система Common Rail не передбачає реставрації деталей, але може бути замінена будь-яка деталь. В технології BOSCH VE можлива реставрація плунжерних пар пристрою шляхом напилення;
  • Система BOSCH VE вимагає особливої ​​уваги до деталей. Потрібна правильна встановлення всіх деталей по парам, можливість регулювання пристрою для належного функціонування регулювальних болтів.
Діагностика паливного насоса
Ремонт ПНВТ
Ремонт та діагностика ПНВТ

ГОЛОВНІ СИМПТОМИ ПОЛОМКИ ПНВТ

Ми усуваємо будь-яку поломку і несправність пристрою за допомогою нашої паливної, де знаходиться стенд для перевірки насоса високого тиску, а також всі необхідні інструменти демонтажу і встановлення нових деталей, реставрації деяких з них. Ремонт насосу ПНВТ вимагає сучасних розробок діагностики в даній області і майстрів, які можуть успішно визначити і усунути несправність.

Протікання ПНВТ може стати причиною несправної роботи вашої машини. Причин поломки, які вимагають ремонту ПНВТ різних систем істотно не розрізняються і найчастіше зводяться до такого списку:

  • Відчувається втрата якості потужності у двигуна автомобіля;
  • Вихлопні гази з труби володіють характерним кольором;
  • Автомобіль постійно смикає;
  • Паливо витрачається нерівномірно навіть під час стабільної роботи;
  • Потужність двигуна втрачається;
  • Машина не запускається;

Наш Дизель Сервіс має можливість проводити ремонт ПНВТ і заміну будь-якої деталі: Плунжнерних пар пристроїв, ПННТ, вала, сальника, втулки, регулятора потоку тиску та інших деталей механізму. Звертайтеся до нас, щоб отримати кваліфіковану допомогу для своєї машини! Ми допоможемо вам здійснити ремонт ПНВТ delphi, а також ремонт паливних насосів високого тиску bosch і denso!