Діагностика форсунки

 • Процес роботи

  1. Сучасні стенди для тестування форсунок
  2. Офіційні плани випробувань від виробників форсунок
  3. Великий досвід діагностики, ремонту та реставрації
Ремонт та діагностика форсунок по всій Україні. Для отримання додаткової інформації дивіться тут або зателефонувавши нам!

Правильна і повна діагностика форсунок може відбуватися тільки на стенді. Стійка – це спеціальне обладнання, призначене для перевірки форсунок на різні показники в робочих умовах. За допомогою датчиків стійка має можливість зчитувати інформацію про показники і показувати оператору точки несправності або ненадійності форсунки.

Діагностика форсунки 1
Діагностика форсунки 2
Діагностика форсунки 3

ПЕРЕВІРКА ТЕСТОВОГО ПЛАНУ

Перевірка форсунки на стенді повинна бути відповідно до спеціальних планів випробувань, які відрізняються для кожного виробника форсунок. При цьому кожна модель форсунки може мати свої тонкощі діагностики, про які можна дізнатися тільки з досвіду. Діагностика та ремонт дизельних форсунок виробництва BOSCH, DENSO, DELPHI здійснюється нами протягом 5 років. Якісна перевірка дизельних форсунок може проводитися тільки за допомогою тестового плану і стенду. Діагностика паливних форсунок проводиться за спеціальними стандартами і параметрами якості.  

Процедура перевірки

Діагностика форсунок дизельного двигуна проводиться за наступною процедурою:

 • Насадка встановлюється на стенд;
 • До нього підключається паливний шланг;
 • Потім підключіть електронний датчик;
 • На обладнанні встановлений спеціальний план випробувань вашої форсунки;
 • Насадка проходить план випробувань і за його результатами визначаємо причину проблеми;

Також в нашому паливі є як автоматичні, без ременні стенди, які не вимагають участі оператора в процесі проходження тестового плану.

ЧИ ПОТРІБНА МЕНІ ДІАГНОСТИКА НА СТЕНДІ?

Деякі, помилково вважають, що можна проводити комп'ютерну діагностику форсунок. Запевняємо вас, це неправда. діагностика common rail – це перевірка багатьох параметрів форсунки і можливість точно знати, звідки проблема йде. Forsunka.kiev.ua має все необхідне обладнання як для огляду, так і для подальшого ремонту більшості форсунок. Наші фахівці вже багато років працюють над цими форсунками, а наша паливна розвивається і отримує все нове, сучасне обладнання. Багато маніпуляцій з паливним обладнанням призводять до того, що необхідно перевіряти форсунки на стенді. Ціна на дану послугу вказана вище.

Гарантія на ремонт форсунок 6 місяців! Детальні умови можете дізнатися тут