Діагностика та ремонт насос-форсунок, насос-секцій

 • Ремонт без запчастей

  Стоимость ремонта одной насос-форсунки

 • Проверка насос-форсунки

  Встановлення насос-форсунки на стенд и проверка по всем показателям, готовый отчёт.

ВИКОНУЄМО РЕМОНТ НАСОС-ФОРСУНОК ДЛЯ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ!

Наш автосервіс має успішний багаторічний досвід по ремонту паливної апаратури для автомобілів оснащених дизельними двигунами. Основним завданням, яке ми ставимо перед собою є якісний, високонадійний  ремонт та реставраційні роботи в короткі терміни, зручні для наших клієнтів!

Сучасна високотехнологічна діагностика за допомогою спеціального обладнання, тривалий досвід ремонту насос-форсунок і команда кваліфікованих співробітників гарантують вам рішення вашої проблеми протягом одного робочого дня!

ЯКІ ФУНКЦІЇ ВИКОНУЄ НАСОС-ФОРСУНКА?

Серед паливної апаратури насос-форсунка - найдовговічніший пристрій. Ресурс насос-форсунок від виробників Bosch та Delphi значно перевищує можливості аналогічних систем «Common Rail». Але, на жаль, навіть найнадійніша апарати, рано чи пізно можуть вийти з ладу. Відмінна якість цих запчастин дозволяє відновити функції насос-форсунок за допомогою професійно виконаного ремонту, не вдаючись до їх заміни.

Переживши реставраційні роботи ці деталі зможуть ще довго служити вам, справно виконуючи своє призначення. Насос-форсунка - це складний пристрій, що поєднує в собі роботу інжектора і паливного насоса високого тиску.

Використовуючи електронний тип управління системи упорскування, показники подачі палива, а саме дозування, значно поліпшуються. Така система оптимізує витрати палива, знижує показники викиду в атмосферу токсичних речовин, збільшує потужність двигуна, полегшує «холодний пуск» і покращує динамічність автомобіля.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ НАСОС-ФОРСУНОК

При виготовленні насос-форсунок передбачається, що термін їх зносу буде досить довгим. Виробники Bosch і Delphi гарантують якість своєї продукції пропонованої споживачеві. Але наша реальність змушує нас стикатися з безліччю факторів, що змінюють ситуацію в корені.

Паливо, яким нам доводиться користуватися, часто низької якості, що є однією з основних причин дострокового зносу. Також можуть несприятливо вплинути на стан запчастин помилкові роботи при проведенні ремонту паливної системи. Якщо провести діагностику форсунок в момент, коли вони ще начебто нормально функціонують, можна виявити, що багато хто з них вже потребують ремонту або реставрації.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО З НАСОС-ФОРСУНКАМИ?

Связь с клиентом

Заповнюєте заявку або зв'язуєтеся з нами через зазначені номери

Получение информации о проблеме

Розкажіть про вашу проблему з насос-форсункою і відправте її нам

Оставить насос-форсунку у нас

Залишайте на сервісі насос-форсунку або комплект форсунок для діагностики

Диагностика и соглавсование

Ми виконуємо діагностику та погоджуємо вартість запчастин, рабіт

Ремонт насос-форсунки

Проводимо ремонт і реставрацію насос-форсунок

Повторная диагностика

Проводимо повторну діагностику результатів

Отправка насос-форсунки

Ви забираєте, або ми відправляємо насос-форсунку до вас!

ОЗНАКИ НЕСПРАВНОСТІ НАСОС-ФОРСУНОК

Існують якісь тривожні сигнали, які можуть вказувати на необхідність ремонту насос-форсунок. При оцінці роботи вашого автомобіля слід звернути увагу на наведені нижче фактори:

ОЗНАКИ НЕСПРАВНОСТІ НАСОС-ФОРСУНОК
 • Перевитрата палива
 • Проблеми при запуску двигуна
 • Рясне виділення диму з вихлопної труби
 • Нестабільна робота двигуна
 • Зменшення потужності двигуна

ЩО ІЗ СЕБЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ РЕМОНТ НАСОС-ФОРСУНКИ?

Наша технологія ремонту має певну методику. Тестування насос-форсунок відбувається на відповідному стенді за допомогою спеціального обладнання «CAMBOX». Дане обладнання має безмензурочний мірний блок, завдяки якому тестування запчастини відбувається в тому ж режимі, як при безпосередній роботі в двигуні.

При цьому точність вимірювання уприскування палива зберігається до 1 кубічного мм. Ремонт і реставраційні роботи насос-форсунок здійснюється в спеціально обладнаному приміщенні. Наш склад має в наявності великий вибір запчастин і деталей для швидкого і якісного ремонту форсунок від виробників BOSCH і DELPHI.

НАСОС-ФОРСУНКИ ЯКИХ МАШИН МИ РЕМОНТУЄМО?

Ремонт насос-форсунки BMW
Ремонт насос-форсунки Chevrolet
Ремонт насос-форсунки Peugeot
Ремонт насос-форсунки Renault
Ремонт насос-форсунки Mazda
Ремонт насос-форсунки Fiat
Ремонт насос-форсунки Volvo
Ремонт насос-форсунки Audi
Ремонт насос-форсунки Nissan
Ремонт насос-форсунки Ssang-Yong
Ремонт насос-форсунки Land-Rover
Ремонт насос-форсунки Mercedes

Також рекомендуємо послуги: Діагностика і ремонт ПНВТ, Ремонт форсунок системи common rail, Демонтаж і монтаж паливної апаратури.