Звичайний демонтаж форсунки

 • Процес роботи

  1. Зняття форсунки
  2. Шліфування та очищення місця посадки фусунки
  3. Технологічне очищення корпусу форсунки
  4. Чищення різьблення кріплення форсунки
  5. Промивання трубки подачі палива в форсунку
  6. Встановлення форсунки на місце

ЛЕГКА ПРОЦЕДУРА ВИДАЛЕННЯ ФОРСУНКИ

Щоб максимально ефективно зняти форсунки з автомобіля, необхідно мати досвід, необхідні інструменти і фахівців, за допомогою яких ця процедура виконується без недоліків. Просте зняття форсунки передбачає звичайний демонтаж форсунки, складність процедури полягає тільки в здатності і розумінні демонтажу за схемою двигуна певної марки і моделі автомобіля.

ЗАГАЛЬНА ПРОЦЕДУРА ВИДАЛЕННЯ ФОРСУНОК

Загальна процедура видалення форсунок 1
Загальна процедура видалення форсунок 2
Загальна процедура видалення форсунок 3

Спочатку необхідно отримати доступ до форсунки в автомобілі, так як найчастіше вони закриваються іншими конструкціями всередині машини. Буває, що доступ до форсунок закривається впускним колектором, пластиковою перегородкою, всілякими захистами. Їх потрібно якісно прибрати, щоб не пошкодити конструкцію. Потім починається процес демонтажу:

 • Необхідно вимкнути зворотну подачу палива всередині машини;
 • Після цього подача палива відключається;
 • Також необхідно надіти захисні ковпачки, які захищають двигун від надлишку масла;
 • Також необхідно відкрутити болти, які кріплять форсунки і потім, форсунки необхідно зняти.

ПІДВОДНІ КАМЕНІ ТА ПОДАЛЬШІ ДІЇ?

Якщо форсунка не виходить природним і легким способом, проводиться процедура важкого випадку зняття форсунки. Після того, як форсунки будуть зняті, їх можна відправити на діагностичний стенд, замінити на нові або отримати доступ до інших конструкцій транспортного засобу.

ПРОЦЕДУРА ВСТАНОВЛЕННЯ ФОРСУНОК НАЗАД: ТОНКОЩІ І НЮАНСИ

Процедура зворотної зупинки виконується в абсолютно зворотному порядку за одним винятком: необхідно очистити сидіння форсунки, щоб в подальшому ви не зіткнулися з проблемою важкого зняття. (надзвичайно складна процедура, з якою не кожне СТО може впоратися) Для цього використовується набір фрез, які допомагають видалити вигорання і бруд всередині отвору. Потім, перед початком монтажу, форсунки обробляють керамічним мастилом. Потім форсунки встановлюють на свої місця і перевіряють на готовність до роботи.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Ми готові виконати цей набір заходів для легкого видалення форсунок, так як у нас є всі необхідні інструменти і майстри, які мають великий досвід якісного видалення форсунок.