Демонтаж ПНВТ

  • Процес роботи

    1. Видалення ПНВТ з двигуна
    2. Технологічне очищення ПНВТ
    3. Встановлення ПНВТ на двигун

ПРОЦЕДУРА ДЕМОНТАЖУ ПАЛИВНОГО НАСОСА ВИСОКОГО ТИСКУ

Демонтаж паливного насоса часто необхідний як для діагностики самого агрегату, так і для проведення інших маніпуляцій з двигуном або приладом машини. Автомобілісти звертаються за цією послугою, але не завжди знають, які підводні камені зберігає в собі мистецтво демонтажу і що є основою для можливості правильно зняти і повернення ПНВТ вашому авто.

  • Таке звільнення вимагає певних професійних навичок, чіткого розуміння структури роботи по видаленню паливного насоса, щоб не пошкодити інші деталі всередині машини;
  • Необхідний набір професійних інструментів, за допомогою яких можна буде зробити успішний демонтаж;
Демонтаж ПНВТ 1
Демонтаж ПНВТ 2
Демонтаж ПНВТ 3

Залежно від типу розмірів паливного насоса, виробника, використовуваної системи двигуна, його можна розмістити в різних місцях всередині кузова автомобіля. Переважна більшість ПНВТ приводить в рух ременем ГРМ (або ланцюг, шестерня). Демонтаж без зняття хронометражу коштує дешевше і простіше, всі інші варіанти вимагають комплексного підходу і знання приладу машини.

ЯК ДЕМОНТУВАТИ ПАЛИВНИЙ НАСОС?

Процедура проста: насос повинен бути відключений від усіх ліній (групи контактів), які приходять до нього, а також вийти з нього. Потім потрібно буде демонтувати болти, які кріплять паливний насос від його приводу. Процедуру зняття з таймінгу складніше виконати через те, що кожен комплект замків для різних двигунів виробників – різний.

Процедура встановлення ПНВТ на місці також вимагає крайньої і ювелірної точності для того, щоб механізм працював правильно. Мітки мають бути однаковими.

ПРАВИЛЬНИЙ ДЕМОНТАЖ BOSCH VE

Насоси типу Bosch VE вимагають постановки кута просування впорскування дизельного палива. Використовується спеціальний індикатор, який необхідно вкрутити в задню частину насоса. Потім хід плунжера перевіряється вимірюванням і встановлюється необхідний на заданому повороті. система Common Rail для цієї процедури набагато простіше, вона має тільки одну мітку, і найчастіше – немає тегів.

НАШІ ПОСЛУГИ

Наші фахівці готові допомогти Вам в якісному видаленні і встановлненні паливних насосів для подальшої діагностики або заміни. Ми якісно проводимо процедуру, використовуємо тільки сучасні інструменти і маємо багаторічний досвід роботи з найрізноманітнішими двигунами.