Ремонт форсунок Siemens

 • Процес роботи

  1. Перевірка форсунки Siemens (VDO, Continental)
  2. Розбирання форсунки, технологічна мийка
  3. Відновлення клапана форсунки Siemens
  4. Монтаж і регулювання кормів форсунки Siemens
  5. Повне тестування форсунки згідно з планом випробувань
Ремонт та діагностика форсунок по всій Україні. Для отримання додаткової інформації дивіться тут або зателефонувавши нам!

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ У РОБОТІ З ФОРСУНКАМИ

Форсунки дизельних двигунів - унікальні  деталі, до яких потрібно знайти свій підхід до роботи. Зокрема, форсунки Siemens вимагають певних знань для діагностики і їх подальшого відновлення. Найважливішим аспектом роботи над такою деталлю є фахівці. Наша команда поєднує в собі п'ятирічний досвід і здатність адаптуватися до всіх ситуацій проблем з форсунками. Діагностувати поломку допомагає спеціальне обладнання, призначене для перевірки працездатності кожної частини в реальних умовах. Завдяки програмному та сучасному обладнанню ми можемо легко діагностувати більшість пошкоджень або несправностей.

Ремонт форсунки siemens 1
Ремонт форсунки siemens 2
Ремонт форсунки siemens 3

ЩО МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ПОЛОМКИ?

Ремонт і діагностика форсунок може прийти з двох ситуацій, з якими потрібно працювати. Перший - це прямий вихід з ладу самої форсунки siemens, в результаті машина припинить роботу. Другий - поломка іншої частини або частини машини, що призводить до подальших несправностей форсунки. Наш дизель-сервіс займається конкретною роботою з форсунками і допомагає усунути цю конкретну частину. Тому перед початком робіт слід визначити причину поломки і вказати, чому вона сталася. Які є варіанти?

Як ми працюємо?

 • Деякі частини або одна з частин форсунки несправні. Потрібна діагностика і подальша заміна даної частини.
 • Одна з частин форсунки перестала мати свої первісні властивості, але підлягає реставрації. В цьому випадку проводиться реставрація однієї з частин форсунки.
 • Більшість деталей або сам пристрій форсунки siemens пошкоджені. Вам знадобиться повна заміна цього компонента на відповідну модель.

ПОШИРЕНІ СИТУАЦІЇ, ЯКІ ПРИЗВОДЯТЬ ДО ПОЛОМКИ

Багатьох клієнтів цікавить, в результаті чого ця частина може втратити свої властивості і буде потрібно відремонтувати форсунки. siemens. Необхідно розуміти, що будь-яка частина автомобіля не вічна і тому вимагає своєчасної діагностики, заміни або відновлення. Для цього необхідно проводити відповідну діагностику частини кожні 150-200 тисяч кілометрів. (не офіційна інформація). Але, бувають і ситуації, через які форсунка достроково втрачає свої робочі властивості:

 • Наявність сторонніх предметів всередині форсунки, які завдають серйозної шкоди одній або декількох частинах форсунки.
 • Вода, яка потрапила в дизельне паливо.
 • Знос природного характеру у зв'язку з експлуатацією машини.

Гарантія на ремонт форсунок 6 місяців! Детальні умови можете дізнатися тут