РЕМОНТ ФОРСУНОК НА PEUGOT BOXER

Категорії

Ремонт форсунки PEUGOT Boxer проходить за генеральним планом ремонту форсунок системи Common Rail. Наша паливна система готова до ремонту форсунок марки BOSCH і DENSO і вже більше 5 років успішно відновлює форсунки для цих моделей. Ми проводимо якісну діагностику Вашого паливного обладнання на стенді, потім проводимо дефектацію, реставрацію або заміну деталей в залежності від їх зносу.

РЕМОНТ ФОРСУНОК ДЛЯ PEUGOT BOXER

Алгоритм роботи простий – форсунка перевіряється на наявність різних позицій тестового плану на придатність до обслуговування. Якщо ми виявимо несправність, форсунка розбирається і проводиться подальший аналіз кожногої деталі через мікроскоп. Після цього визначаємо обсяг робіт з реставрації або заміни деталей. Фахівці з великим досвідом відновлення форсунок для цих машин успішно відновлять вашу форсунку. Потім її перевіряють на плані випробувань відповідно до характеристик виробника форсунки. Після завершення робіт власник машини отримає тестовий план з новими індикаторами форсунки і самою відновленою частиною.

РЕСТАВРАЦІЯ ФОРСУНКИ НА PEUGEOT BOXER

Особливість нашого ремонту в тому, що ми намагаємося відповідати якості, заявлені виробником. Будь-який власник машини може поглянути на процес діагностики форсунки в нашому паливному елементі, щоб переконатися в якості нашої роботи.

Модель машини Модель виробника Номер форсунки Обмінний фонд
Peugot Boxer BOSCH 0445110076
0445120002
Немає
Немає
Peugot Boxer DENSO 095000-580#  
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*