РЕМОНТ ФОРСУНОК НА OPEL VIVARO

Категорії

Проблема форсунок на Opel vivaro може стати вкрай неприємною новиною для власника. Звичайно, заміна форсунок на нові стане надзвичайно дорогою процедурою. Але, завдяки можливостям нашої паливної, виправити ситуацію може будь-який власник несправних форсунок на opel vivaro шляхом їх реставрації.

НАША ПАЛИВНА ДЛЯ РЕМОНТУ ФОРСУНКИ OPEL VIVARO

Обладнання нашої паливної оснащене спеціально для ремонт форсунок системи Common Rail. Ми вже 5 років надаємо послуги діагностики, ремонту та відновлення паливних форсунок і успішно виправляємо несправності форсунки. По-перше, ця процедура набагато дешевше, ніж покупка нових форсунок. По-друге, рідні форсунки вашого автомобіля набагато ефективніші будь-яких аналогів, куплених на вторинному ринку. Очевидно, що ремонт форсунок набагато вигідніше.

ЧОМУ ФОРСУНКИ НА OPEL VIVARO ЛАМАЮТЬСЯ?

У системі є характерні збої форсунок Common Rail, які в загальному списку підходять для Opel Vivaro. Зокрема, стружка в паливі – основний шкідник форсунок, через що відбувається переважна кількість ремонтних робіт. Також наявність будь-яких сторонніх предметів: бруду, води і т.д.  впливають на роботу паливної системи.

ЯК ПРОХОДИТЬ РЕМОНТ ФОРСУНКИ?

Ремонт форсунок на opel vivaro проходить за генеральним планом ремонту всіх форсунок: Спочатку на стенд встановлюються інжектори і перевіряються на всі показники тестового плану. Майстер визначає причини несправності форсунки і вивчає характерні поломки, через які вони могли перестати працювати. Після цього форсунки розбирають і дефектують. Залежно від пошкоджень ми разом з власником вирішуємо, які деталі потрібно замінити, відновити. Після всіх процедур форсунки знову перевіряються на стенді на всі показники на відповідність планам від виробника. 

Модель машини Модель виробника Номер форсунки Обмінний фонд
Opel Vivaro BOSCH 0445110146
0445115007
0445110338
0445110087
на складі
на складі
Немає
на складі
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*