ФОРСУНКИ DENSO

Категорії
Зміст
  1. ЯКІ ТОНКОЩІ ФОРСУНКИ DENSO?
  2. Ремонт і реставрація, заміна деталей
  3. Заміна форсунки з обмінного фонду
  4. Купівля нової

Форсунки Denso – це інжектори від японської компанії з такою ж назвою, які змогли захопити значну частину ринку і часто використовуються на багатьох дизельних автомобілях. Ключова особливість цих форсунок – надійність і якість обладнання.
Denso стала просунутим розробником обладнання для системи «Common Rail» на ринку дизельних автомобілів і зуміли домогтися великих успіхів в цьому напрямку.
У компанії працюють такі відомі бренди виробників, як: Toyota, Nissan, Isuzu, Citroen, Fiat, Mazda, Peugot, Hyundai тощо.

ЯКІ ТОНКОЩІ ФОРСУНКИ DENSO?

Завдяки особливостям системи коммон рейл вийшло виготовити досить міцні і екологічно чисті форсунки, які допомагають їх власникам отримати надійне і економне введення. Але, форсунка також має недолік, вкрай складно знайти запчастини і обладнання для ремонту, правильна діагностика цих форсунок. Тим не менш, є набір рішень для цього питання.

Ремонт і реставрація, заміна деталей

Наш дизель-сервіс із задоволенням допоможе відремонтувати ці форсунки. Багаторічні експерименти і пошук постачальників перетворилися на можливість ремонту окремих запчастин для цих форсунок. Таким чином, не обов'язково шукати нові варіанти, коли можна відремонтувати рідну форсунку в нашому сервісі.

Заміна форсунки з обмінного фонду

Для тих, хто не хоче чекати, але і хочеться заощадити - є обмінний фонд форсунок. Вам просто потрібно вибрати правильну форсунку для вашого автомобіля і уточнити її наявність на складі. Форсунка буде повністю відрегульована, оглянута і оснащена сервісними деталями.

Купівля нової

Ті, хто хоче отримати нову форсунку – достатньо, купити її. На цьому ринку є магазини, які пропонують форсунки для машин в системі «Common Rail». Але, таке рішення вважається найдорожчим.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*