ФОРСУНКИ DELPHI

Категорії
Зміст
  1. Особливості форсунки
  2. Ремонт або реставрація форсунки
  3. Заміна форсунки
  4. Нова форсунка!

Форсунки Delphi – популярні форсунки англійського виробника, які випускаються спеціально для системи Common Rail. Ці форсунки займають одну з лідерських позицій на ринку європейських автомобілів, і навіть деякі представники азіатської автомобільної промисловості.
Вибір в напрямку цих форсунок зробили бренди таких марок: KIA, Renault, Skoda, Nissan, Hyundai, Suzuki, Opel, Ford, Peugeot Тощо.

Особливості форсунки

Особливість цієї форсунки в тому, що вона надзвичайно чутлива до палива. В результаті цієї проблеми часто власники дизельних автомобілів на цьому паливному обладнанні стикаються з втратою якості їх впорскування. Крім того, вкрай важливо закодувати ці форсунки в комп'ютер двигуна.

Ремонт або реставрація форсунки

Наш дизель-сервіс проводить діагностику і ремонт форсунок Delphi за допомогою спеціальних стендів і професійного обладнання. Тестовий план форсунки проходить через 140 точок відповідності, крім того, відновлюємо частини форсунок, або переоцінамо їх на нові.

Заміна форсунки

Обмінний фонд наших форсунок також включає можливість заміни вашої старої форсунки на відповідну відновлену. Такий підхід зручний для тих клієнтів, які не хочуть чекати ремонту форсунки або прибуття запчастин.

Нова форсунка!

Для тих, хто хоче отримати новітні форсунки – досить звернутися до магазинів, що продають ці форсунки. Але, слід знати, що ця форсунка вимагає обов'язкового кодування при встановленні в машину. Інакше – якість і правильність даної форсунки залишаться під питанням.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*