BOSCH ФОРСУНКИ

Категорії
Зміст
  1. ПЕРЕВАГИ ФОРСУНКИ BOSCH
  2. Відновлення форсунок
  3. Фонд обміну форсункими Bosch
  4. Купівля нової форсунки

Форсунки системи Common Rail від бренду BOSCH зарекомендували себе на автомобільному ринку як один з найнадійніших і відремонтовних форсунок у світі.
Історія роботи з форсункою Bosch почалася досить давно. У 60-х роках минулого століття багато хто почав думати про шкоду вихлопних газів автомобіля. Пошук відповідей привів інженерів до форсунок, за допомогою яких вдалося провести надійне і якісне впорскування, при цьому зменшивши кількість шкідливих речовин, що виходять з автомобіля. 

ПЕРЕВАГИ ФОРСУНКИ BOSCH

Примітно, що саме форсунки марки BOSCH буквально стали першопрохідцями в цій галузі і до цих пір займають лідируючі місця на ринку. Ключовою особливістю цих форсунок є їх доступність, надійність і довговічність.
Форсунка BOSCH пропонується на ринку автомобілів в двох варіантах: Електромагнітна форсунка і п'єзоелектрична.
• Надійна система ін'єкцій;
• Високий рівень відповідності екологічним стандартам;
• Наявність величезної основи форсунки і передових розробок;
Якщо у вас виникла проблема з насадкою Bosch, завжди є кілька варіантів, як вирішити цю проблему.

Відновлення форсунок

По-перше, не варто забувати і про можливість реставрації і ремонту цих форсунок. Наш дизель-сервіс із задоволенням діагностує вашу форсунку на стенді, а потім відновить її за допомогою спеціального технічного комплекту, замінить необхідні деталі.

Фонд обміну форсункими Bosch

По-друге, є обмінний фонд форсунок, за допомогою якого можна придбати необхідний інжектор для вашої машини. Ключовою особливістю такого вибору є більш низька ціна самої форсунки. (порівняно з новими), при цьому якість продукту повністю відповідає новій.

Купівля нової форсунки

По-третє, ви можете купити останню форсунку за своїм серійним кодом і встановити її в автомобіль. Перевагою є можливість установки абсолютно нового і збалансованого інжектора.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*