ДЕМОНТАЖ ФОРСУНОК НА RENAULT TRAFIC 2.0, 1.9 ТА 2.5

Категорії
Зміст
  1. ЧОМУ ВАЖКО ВИДАЛИТИ ФОРСУНКИ?
  2. Легкий демонтаж
  3. Комплексний демонтаж
  4. Найскладніший демонтаж
  5. ВІДМІННОСТІ ДВИГУНІВ (1.9,2.0,2.5)

Форсунки – одна з найважливіших деталей дизельних автомобілів, яка забезпечує двигун постійним вприскуванням палива. Саме тому в разі несправності форсунок можна дуже сильно пошкодити інші компоненти автомобіля і ускладнити ремонт. Але, є такі агрегати, де демонтаж форсунок - дійсно складна процедура. Такий автомобіль Renault Trafic.

ЧОМУ ВАЖКО ВИДАЛИТИ ФОРСУНКИ?

Конструктивні особливості кузова автомобіля спроектовані таким чином, що мають ряд неприємних недоліків. Зокрема, – на двигун часто впливає волога, стоки води під час опадів. Як правило, аналогічні проблеми мають автомобілі цієї марки і моделі з 2006 по 2013 рік. Форсунки ржавіють та не видаляються – їх демонтаж стає надзвичайно складним.

Сценаріїв демонтажу в даному випадку може бути три. Розглянемо, що може бути:

Легкий демонтаж

Вкрай рідкісний сценарій для цього автомобіля, так як в основному складний демонтаж форсунок Renault відбувається набагато частіше, ніж просте видалення. Такий варіант можливий тільки при правильному догляді за сидіннями форсунки.

Комплексний демонтаж

Демонтаж середнього типу. Для витягу форсунки потрібен ряд дій.

  • Для початку – електромагніт форсунки розкручуєтсья;
  • Потім знімається якір форсунки;
  • За допомогою шестикутника гайка форсунки відкручується;
  • Мультиплікатор вилучається;
  • Потім майстер закручує в форсунку спеціальний інструмент і знімає форсунку за допомогою невеликого молотка або преса;

Найскладніший демонтаж

Найскладніший варіант демонтажу виникає, коли верхня форсунка обривається. В цьому випадку майстру необхідно приваритися до нього шпилькою і витягнути із застосування сили. Це найдорожчий сценарій зйомки, який вимагає часу і грошових ресурсів. Буває, що форсунка лопається навпіл, або обривається нитка і гайка з обприскувачем залишається всередині. У цьому випадку приходиться просвердлити форсунку з головки циліндра.

ВІДМІННОСТІ ДВИГУНІВ (1.9,2.0,2.5)

Процедура ремонту 1.9 і 2.0 не особливо відрізняється. Труднощі на 2,5-літрових двигунах по тому, що всередині кузова недостатньо місця, а значить і – дуже складно встановити прес і виконати будь-які маніпуляції через простір. Також пластиковий колектор в результаті роботи може бути пошкоджений.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*